Vianet- 18 Years Celebration (2{e66ef38fc98640e3efe12c3fc7c55048053b5f4a9e2fc19d82db60824ad09dfe} CashBack Winners)

Congratulation to all the  Winners

Winners of 25th December

1) Prajwal Khanal, Green Hill City, Kathmandu
2) Naresh Limbu, Dholaiti, Lalitpur
3) Umesh Nepal, Khumaltar, Lalitpur
4) Rakesh Maharjan, Lalitpur
5) Jasmine Choudhary, Setipakha, Lalitpur
6) Nirmal Dangol, Sarsawati Marg, Kathmandu
7) Surya Neupane, Sharki Tole, Lalitpur
8) Tulsi Basnet, Tikathali,  Lalitpur
9) Bikash Duwal, Jenla, Bhaktapur
10) Shreejana Shrestha, Swayambhu, Kathmandu
11) Santa Ram Maharjan, Siddhipur, Lalitpur
12) Rishikesh Pokhrel, Koteshwor, Kathmandu
13) Sumel Maharjan, Sunakoti, Lalitpur
14) Sandeep Balami, Buddhanagar, Kathmandu
15)  Shankar Thapa, Budhanilkantha, Kathmandu
16) Gaurav Maharjan, Harisiddhi, Kathmandu
17) Shyam Maharjan, Gabhal, Lalitpur
18) Laxmi Maharjan, Subahal, Lalitpur

Winners of 24th December

1) Shishir Shrestha, Thapagaaun, Kathmandu
2) Ursula Manandhar, Dhalko, Kathmandu
3) Ritesh Shrestha, Siddhipur, Lalitpur
4) Rohit Dangol, Simako, Lalitpur
5) Bikram Thapa, Kritipur, Kathmandu
6) Saroj Thapa, Kafle tole, Lalitpur
7) Minu Indra Lamsal, Dhapasi, Kathmandu
8) Shubha Bhatt, Bhaneshwor, Kathmandu
9) Aasish Khadgi, Dillibazar, kathmandu
10) Santosh Maharjan, Tripureshwor, Kathmandu
11) Pabin Ranjit, Chikanmugal, Kathmandu
12) Rajendra Pokhrel, Khuleshwor, Kathmandu
13) Rabindra Joshi, Kritipur
14) Arun Mishra, Newroad, Kathmandu
15) Niraj Lekhak, Dhobighat, Lalitpur
16) Santosh Raj Bhansi, Ghattaghar, Bhakapur
17) Rajendra Khadka, Gokarana, Kathmandu
18) Pratik Bhusal, Kathmandu

Winners of 23rd December

1) Sarbendra Kumar Ojha, Nakkhu, Lalitpur
2) Samita Sahukhal, Lokanthali, Madhyapur Thimi, Bhaktapur
3) Sunil Ghimire, Pepsicola, Kathmandu
4) Gopal Thapa, Chuchepati, Kathmandu
5) Samjhana Ale Magar, Maharajgunj, Kathmandu
6) Hem Bahadur Thapa, Wotu, Kathmandu
7) Basanta Bhatta, Macchapokhari, Kathmandu
8) Phadindra Karki, Hatigauda, Kathmandu
9) Raj Kumar Bhujel, Kathmandu
10) Raju Sharma, Imadol, Lalitpur
11) Bishal Kahdka, Dhumbharahi, Kathmandu
12) Jimi Shahi, Swaymbhu, Kathmandu
13) Krishna Sital Chand, Anamnagar, Kathmandu
14) Santosh Dahal, Tikathali, Kathmandu
15) Suman Thapaliya, Golphutaar, Kathmandu
16) Rabin Acharya, Kathmandu
17) Saurav Giri, Kadhaghari, Kathmandu
18) Subin Maharjan, Hattigauda, Kathmandu

Winners of 22nd December

1) Subash Awale,  Nakhipot, Lalitpur
2) Saron Shankar, Dallu, Kathmandu
3) Bishal Kumar Chhetri, Dhobighat, Lalitpur
4) Suman Kaji Shrestha, Basantapur, Kathmandu
5) Chhabi lal Adhikari, Budhanilkantha, Kathmandu
6) Sumitra Karki, Gothathar, Bhaktapur
7) Krishna Prasad Dhungana, Kathmandu
8) Santosh Khanal, Macchapokhari, Kathmandu
9) Yuvraj Devkota, Kathmandu
10) Manoj Roka, Nayabasti, Jorpati
11) Rajnish Kumar Das, Shantinagar, Kathmandu
12) Durugendra Maharjan, Whakuncha, Kathmandu
13) Hira Lal Thapa, Thamel, Kathmandu
14) Sunny Shah, Sangam Tole, Madhyapur Thimi, Bhaktapur
15) Tuk Raj Shahi, Dhapasi, Kathmandu
16) Prerana Bhatta, Katayani Chowk, Kathmandu
17) Arjun Thapa, Akashdhara, Kapan
18) Adhip Kumar Manandhar, Naxal,  Kathmandu

Winners of 21st December

1)  Mani Kant Sah, Koteshwor, Kathmandu
2)  Bhusan Prasad Pradhan, Gyaneshwor, Kathmandu
3)  Dinesh Khadka, Kalopul, Kathmandu
4)  Rajesh Kumar Bakhrel, Satungal, Lalitpur
5)  Kabir Maharjan, Siddhi Rod, Kathmandu
6)  Govind Raj Bhatta, Bhaisepati, Lalitpur
7) Rishi Karki, Nayabazar, Kathmandu
8) Taranath Sapkota, Dhobighat, Lalitpur
9) Manish Maharjan, Siddhipur, Lalitpur
10) Suniel Shakya, Bijeshwori, Kathmandu
11) Pabin Karki, Basbari, Kathmandu
12) Kedar Mani Bhandhari, Kathmandu
13) Rupesh Shakya, Lagan Tole, Kathmandu
14) Samita Magar, Tutepani, Lalitpur
15) Rajesh Sharma, Baneshwor, Kathmandu
16) Summit Maharjan, Hakha, Lalitpur
17) Prabin Prasad Sharma, Dhapakhel, Lalitpur
18) Samip Sunwal, Koteshwor, Kathmandu

Winners of 20th December

1) Rajendra Giri, Jorpati, Kathmandu
2) Suraj Sunuwar, Nakkhipot, Lalitpur
3) Smita Sharamma, Singhadurbar, Kathmandu
4) Bibek Maharjan, Nakkhipot, Lalitpur
5) Punya Ram Byanju, Chhitapol, Bhaktapur
6) Bikash Maharjan, Thecho, Lalitpur
7)Sanish Gartula, Maligoun, Lalitpur
8) Naryan khanal, Sitapaila, Kathmandu
9) Sujit Maharjan, Dhungedhara, Kathmandu
10) Aagya Chand, Shangrilla Marg, Kathmandu
11) Samrat Baidya, Ganesthan, Kathmandu
12)  Sudip Sharma, Kharibot, Kathmandu
13) Karan Shrestha, Thimi, Bhaktapur
14) Dipendra Budha, Lalitpur
15) Suresh Rai, Baudha, Kathmandu
16) Rabindra Maharjan, Ganesthan, Kathamndu
17) Prachanda Dhoj Karki, Baneshwor, Kathmandu
18) Bharat Kumar Shrestha, Bashundra, kathmandu

Winners of 19th December

1) Ricky Bajracharaya,Patan Dhoka,Lalitpur
2) Lekha Bhadur Shrestha, Shantinagar, Kathmandu
3) Rujip Shahi Khadgi, Ombahal, Kathmandu
4) Anuj Dangol, Lukhusi, Lalitpur
5) Hem Bahadur Lama, Bhaktapur
6) Supriya Dangol, Thalachhi, Lalitpur
7) Neeraj Dhakal, Balaju, Kathmandu
8) Suren Shrestha, Thimi, Bhaktapur
9) Saurav Shrestha, Shantibhumi marga, Kathmandu
10) Shrijana Shrestha, Kathmandu
11) Santosh Sharma, Satdobato, Lalitpur
12) Laxmi Pandey, Maitidevi, Kathmandu
13) Lami Naryan Maharjan, Ganesthan, Kathmandu
14) Gopi Prasad Bartaula, Nakhu, Kathmandu
15) Sujan Khanal, Kritipur, Kathmandu
16) Rohit Lal Shrestha, Thamel, kathmandu
17) Ram Pradhan, Kathmandu
18) Sudip Dahal, Kathmandu

Winners of 18th December

1) Manjeeta Dahal, Kalanki, Kathmandu
2) Arjun Maharjan , Chapagaun,Lalitpur
3) Jaya Ram Shrestha, Sunkoti, Lalitpur
4) Raju Paudel, Samakhushi, Kathmandu
5) Tilak Bahadur Chhetri, Kathmandu
6) Gopal Pandey, Sankamul, Kathmandu
7) Navin Chandra Kunwar, Shantinagar, Kathmandu
8) Sita Guatam, Baneshwor, Kathmandu
9) Basanta Manandhar, Baneshwor, Kathmandu
10) Iresh Baidya Shrestha,Tibukchhen, Bhaktapur
11) Sunisha Maharjan Singh, Golkhupakha, Kathmandu
12) Roshan Adhikari, Lazimpath, Kathmandu
13) Mickey Shrestha, Newroad, Kathmandu
14) Prakash Shrestha, Dallu, Kathmandu
15) Roshan Bhandari, Baudha, Kathmandu
16) Uttam Neupane, Lalitpur
17) Karma Dhoj Tamang, Baudha, Kathmandu
18) Nitesh Rijal, Bhimsengola, Kathmandu

Winners of 17th December

1) Prem Bhadur Yonjan, Haddigaun, Kathmandu
2)  Hari Bhadur Shrestha, Balkot, Bhaktapur
3) Umesh Gautam, Kathmandu
4) Rabin Adhikari, Samakhushi, Kathmandu
5) Tenzing Norsang Lama, Jorpati, Kathmandu
6) Indra Shrestha, Kalanki, Kathmandu
7) Pushkar Kapali, Maru, Kathmandu
8) Khem Raj Phulara, Dallu, Kathmandu
9) Rojan Shrestha, Sukuldhoka, Bhaktapur
10) Bikash Maharjan, Sunkoti,Lalitpur
11) Sagun Pratap Shrestha, Gwarko, Kathmandu
12) Prajwol KC, Sandehs Galli, Kathmandu
13) Anuj Pathak, Thapagaun, Kathmandu
14) Biju Shrestha, Samakhushi, Kathmandu
15) Manoj Panta, Thamel, Kathmandu
16) Bham Bhadur Khati, Bijjulibazar, Kathmandu
17) Bishal Shrestha, Kapan, Kathmandu
18) Raj Kumar Karki, Kumarigal, Kathmandu

Winners of 16th December:

1) Chandan Kumar Saha, Newroad, Kathmandu
2) Rajendra Shrestha, Thamel, Kathmadnu
3) Dipak Mijar Malmul, Mulpani, Kathmandu
4) Bishwa Raj Sapkota, Dhapasi, Kathmandu
5) Dipak Shrestha, Manmaiju, Kathmandu
6) Shiva Bajagain, Macchapokhari, Kathmandu
7) Anish Shrestha, Dalkhu, Kathmandu
8) Bijay Khadka, Mandikatar, Kathmandu
9) Rabi Maharjan, Chobar, Kathmandu
10) Nashiv Maharjan, Dalachi, Kathmandu
11) Eric Khadki, Bhaktapur
12) Bharat Raj Bhandari, Kritipur
13) Prof. Bhawani Das, Bhaissipati, Kathmandu
14) Madan Krishna, Siddhipur, Lalitpur
15) Basanta Gyawali, Sahayoginagar, Kathmandu
16) Sankalp Labh Karn, Nayabasti, Kathmandu
17) Roshan Shahi, Lagan, Kathmandu
18) Ram Naryan Shrestha, Thaiba, Lalitpur

Winners of 15th December:

1) Prajesh Thapa, Tokha, Kathmandu
2) Ujata Pokhrel, Koteshwor, Kathmandu
3) Naryan Devi Shrestha, Jorpati, Kathmandu
4) Puskar Maharjan, Patan, Kathmandu
5) Tenzing Sherpa, Hattibhan,Lalitpur
6) Ishor Man Tamang, Boudha, Kathmandu
7) Raj Kumar Bhandari, Nepaltar, Kathmandu
8) Sudip Raj Malla, Buddhanagar, Kathmandu
9) Roshan SIngh, Kathmandu
10) Darwin Suwal, Chaysa Galli, Kathmadnu
11) Umesh Tandukar, Kupondole, Kathmandu
12) Sajan Dangol, Naryantar, Kathmandu
13) Bikesh Khadki, Tapathi, Kathmandu
14) Keshab Thapa, Samakhushi, Kathmandu
15) Sajan Khapung, Hattibhan
16) Sharan Awal,Tucchimalla, Bhaktapur
17) Manik Lal Balami, Lalitpur
18) Abhinay Kushawa, Lalitpur

Winners of 14th December:

1) Bhaskar Gautam, Ramkot, Kathmandu
2)  Dil Chunju, Thimi, Bhaktapur
3)  Dhan Dhowj Tamang, Suryabinayak, Bhaktapur
4)  Laxmi Paudel, Banasthali, Kathmandu
5)  Ritesh Raj Shrestha, Kalanki, Kathmandu
6)  Shyam Sunder Maka, Thimi, Bhaktapur
7)  Surendra Chalise, Ramheti, Kathmandu
8)  Ram Krishna Maharjan, Manmaiju, Kathmandu
9)  Sambhu Maharjan, Khusibu, Kathmandu
10) Madhab Raj Pokhrel, Putalisadak, Kathmandu
11) Loojah Maharjan, Damai Tole, Kathmandu
12) Santosh Kumar Shrestha, Koteshwor, Kathmandu
13) Diwash Dahal, Bashundra, Kathmandu
14) Pramila Shrestha, Ikalakhu, Kathmandu
15) Rajan Acharya, Sadobato, Kathmandu
16) Raju Shrestha, Tokha, Kathmandu
17) Mohmmad Ashadulla, Putalisadak, Kathmandu
18) Yashin Shekh, Kathmandu

Winners of 13th December:

1) Bhaikaji Basu, Katunje, Bhaktapur
2) Ajay Manandhar, Khuleshwor, Kathmandu
3) Anup Maharjan, Khusibu, Kathmandu
4) Sachin Tripathi, Kalimati, Kathmandu
5) Romush Tuladhar, Tahachal, Kathmandu
6) Abhishek Subedi, Thamel, Kathmandu
7) Sagyan Krishna Joshi, Bhaktapur, Kathmandu
8) Amit Shrestha, Phagu Tole, Kathmandu
9) Binod Tamang, Chasan, Kathmandu
10) Sujan Shrestha, Chandol, Kathmandu
11) Upendra Dahal, Gonagabu, Kathmandu
12) Sagar Shrestha, Nayabazar, Kathmandu
13) Yuvraj Gurung,Nayabuspark, Kathmandu
14) Ran Bhadur Neupane, Dhobighat, Kathmandu
15) Richa Machamasi, Chasukhel, Kathmandu
16) Bubhan Raj Pathak, Ranagali, Kathmandu
17) Parbati Maharjan, Thecho, Kathmandu
18) Bindya Thing Tamang, Naryantar, Kathmandu

Winners of 12th December:

1) Ngawang Choeying, Baudha, Kathmandu
2) Rajin Dangol, Manmaiju, Kathmandu
3) Surendra Dahal, Saugal, Lalitpur
4) Tenzing Sherpa, Hattibhan, Kathmandu
5) Prashant Bajrachharya, Kritipur, Kathmandu
6) Sisher Shrestha, Bafal, Kathmandu
7) Biraj Sigdel, Kathmandu
8) Gian Mustafa, Swaymbhu, Kathmandu
9) Dilli Rimal, Gangabu, Kathmandu
10) Chandra Prakash Munikar, Kathmandu
11) Krishna Keshab Chaudhary, Dhapakhel, Kathmandu
12) Santosh Nepal, Pulchwok, Kathmandu
13) Ursha Bud Thapa, Dillibazar, Kathmandu
14) Sujan Pradhan, Dallu, Kathmandu
15) Baldev Pokhrel, Kathmandu, Nepal
16) Sanjeep Maharjan, Khaasibazar, Kathmandu
17) Partibh Acharya, Dhapasi, Kathmandu
18) Bharta Pokhrel, Swaymbhyu, Kathmandu

Winners of 11th December:

1)  Mahesh Karki, Manmaiju, Kathmandu
2)  Rajesh Maharjan, Macchapokhari chowk, Lalitpur
3)  Abindra Tuladhar, Bugumati, Lalitpur
4)  Amar Dangol, Mahikabal, Lalitpur
5)  Sushan Shrestha, Bafal, Kathmandu
6)  Nikesh Shrestha, Chabal, Lalitpur
7)  Prabha Thapa, Krishnamandir, Lalitpur
8)  Reshma Thapa, Tikathali, Lalitpur
9)  Nitesh Amataya, Dhobigat, Lalitpur
10) Sheela Sharma, Kalanki, Kathmandu
11) Tshring Dorjey Sherpa, Lalitpur
12) Amrit Tamand, Pulchowk, Kathmandu
13) Satish Shrestha, Townplanning, Lalitpur
14) Umesh Maharjan, Sadobato, Lalitpur
15) Janak Rana, Kathmandu
16) Shishir Raj Gautam, Binayak Marg, Kathmandu
17) Asha Bhandari, Bagbazar, Kathmandu
18) Sudesh Subedi, Kalopul, Kathmandu

Winners of 10th December:

1)  Dipendra Rajthala, Balkot, Bhaktapur
2)  Prakash Bhattarai, Sayoginargar, Kathmandu
3)  Dipa Tamrakar, Purano Sinamangal, Kathmandu
4)  Naryani Devi Shrestha, Jorpati, Kathmandu
5) Niryan Maharjan, Nardevi, Kathmandu
6) Krishna Poudel, Dhapasi, Kathmandu
7) Manoj Paju, Ittachen, Bhaktapur
8) Babu Kaji Suwal, Bhaktapur
9) Anita Shrstha, Manmaiju, Kathmandu
10) Dipak Raj Paudel, Kritipur, Kathmandu
11) Sajin Kumar Dhungana, Naryantar, Kathmandu
12) Deepak Ghimire, Balaju, Kathmandu
13) Kabi Pravas KC, Chabhil, Kathmandu
14) Raj Kumar Paudel, Tokha, Kathmandu
15) Rishikesh Dahal, Kathmandu
16) Milan Singh , Imadol, Kathmandu
17) Sunil Gautam, Budhanilkhanta, Kathmandu
18) Deependra Maharjan, Kritipur, Kathmandu

Winners of 9th December:

 1)  Bal Krishna Thapa, Newroad, Kathmandu
 2)  Manisha Maharjan, Thecho,Lalitpur
 3)  Laxman Adhikar, Naikap Chowk, Kathmandu
 4)  Binod Shrestha, Gokarneshwor, Kathmandu
 5)  Madhu Ram Maharjan, Kritipur, Kathmandu
 6)  Kabir Maharjan, Siddhipur, Lalitpur
 7)  Rabin Ghimire, Imadol, Lalitpur
 8)  Ram Prasad Bhandari, TIA, Kathmandu
 9)  Rijan Bajracharya, Bansagopal, Bhaktapur
10) Sweta Rajkarnikar, Imadol, Lalitpur
11) Ramesh Maharjan, Binayakbasti, Kathmandu
12) Bishwas KC, Kapan, Kathmandu
13) Krishna Sharna, Chabhil
14) Yam Nath Sapkota, Suryabinayak, Bhaktapur
15) Amar Man Sigh Maharjan, Lalitpur
16) Shawmik Sapkota, Lagankhel, Lalitpur
17) Manisha Ojha, Lagankhel, Lalitpur
18) Ashok Niraula, Lalitpur

Winners of 8th December:

1)  Rajana Maharjan, Pulchowk, Lalitpur
2)  Tikaram Ghimire, Nepaltar, Kathmandu
3)  Chandra Prakash Basnet, Dhapakhel, Lalitpur
4)  Mani Raj Bajracharya, Sundhara, Lalitpur
5)  Ram Nath Sharama, Paknajol, Kathmandu
6)  Nima Tamrakar, Swaymbhu, Kathmandu
7)  Binod Rai, Nakipot, Lalitpur
8)  Zigar Maharjan, Sunkoti, Lalitpur
9)  Ajit Shahi, Faika, Kathmandu
10) Ashok Thapa, Kalanki, Kathmandu
11) Rajesh Dangol, Manmaiju, Kathmandu
12) Prashanna Shrestha, Dillibazar, Kathmandu
13) Prayog Paudel, Mandikatar, Kathmandu
14) Satyan Gopal SIngh, Banasthali, Kathmandu
15) Aakash Giri, Chabhil, Kathmandu
16)  Bishek Kadki, Kunti, Lalitpur
17) Prajol Dangol, Shree Kantimarg, Kathmandu
18) Ganesh Ghimire, Duwakot Marg, Kathandu

Note:  This offer was valid from December 8 to 25, 2017.

Thank You 🙂